سلام دوستان، این رمز 100% تضمین شده هست و باید به ترتیب زده شود آخر هر روز چک کن و تیک بزن کنار هر رمز امروز میخوام درباره رمز موفقیت صحبت کنم… شاید برای همتون جالب باشه شاید هم خیلی ها دنبال این رمز باشند …

من هم مثل شما ی مدت طولانی دنبال رمز موفقیت بودم از آدمهای موفق میپرسیدم که چیکار کنم که ی آدم موفق باشم …
اونها هم خیلی راحت بهم میگفتند آدم های موفق مثل آدم های معمولی هستند فقط کارهایی که آدم های معمولی انجام میدند و
متفاوت تر انجام میدند …
خیلی فکر کردم تحقیق کردم راه های مختلف و سنجیدم
آخر سر رمز این گاو صندوق موفقیت و پیدا کردم.امروز هم برای شما این رمز و میزارم بهت قول میدم اگر استفاده کنی توام ی آدم موفق میشی .

رمز گاو صندوق (موفقیت) :

• هدف
  • تعهد
  • آموزش و تکثیر
  • مهارت
  • لیست از دایره ارتباطات
  • شبکه سازی
  • قرار ملاقات
  • پیگیری
  • م با راهبران
  • ایمان-نگرش مثبت –باور

۱. هدف:

من اینجوری تعریفش میکنم :
ه                             د                               ف
هرچی                    داری                         فداش کن  

دوست خوبم باید مسیر و برای خودت مشخص کنی باید بدونی برای چی میخوای موفق بشی برای چی باید حرکت کنی
همیشه یک سر رسید همراه خودت داشته باش و آخر سر رسیدت هدف های خودت و بنویس
مرحله اول: اهداف یکساله بنویس ببین توی این یکسال به چی میخوای برسی؟؟
فو کن توی زمینه های: مالی، ارتقا شغلی، برند سازی کسب و کارت
هدف خودت و واقع بینانه بنویس

حتما برنامه عملی داشته باش برای هدف گذاریت (روزانه 3 اقدام برای هدفت انجام بده )
مثلا: در زمینه شغلی 30% مطالعه داشته باش بیش شک بعد از مدت کوتاهی بهترین خودت میشی توی اون شغل

۲. تعهد :

هدف به تنهایی که کافی نیست و باعث نمیشه ما به مسیر خودمون ادامه بدیم باید یک تعهد هم داشته باشه
در اصل هدف و تعهد 2 بال برای موفقیت هستند… تعهد و احساس مسئولیت بما نیرویی میدهد که هر مسئله یا چالشی
در مسیر برخورد کردیم از اهدافمون دست نکشیم.
تعهد به ۳ بخش تقسیم میشود:
تعهد به خودمون
تعهد به اهدافمون
تعهد به کسانی که در زندگی ما هستند.

۳. آموزش و تکثیر :

کار کردن بدون داشتن آگاهی کاملا روند بی فایده ایی هست.باید آموزش ببینیم و به اطرافیان خودمون هم این اطلاعات و ارائه بدیم
یکی از ابزارهای دیگه ایی که شما رو به هدف نزذیک میکنه آموزش هست. شما برای اینکه یک آدم موفق باشید باید از لحاظ:

ذهنیت، شخصیت و مهارت

تغییر کنید” تغییر” فرایند خیلی دردناکی هست که فقط با آموزش و سرمایه گذاری که روی خودتون میکنید امکان پذیر هست و رشد شما اتفاق میوفتد
دوست خوبم اگر تغییر نکنی و همون آدم معمولی قبل بمونی مطمعن باش همون نتایج قبل و دریافت میکنی.

۴. مهارت :

آیا مهارت جدید آموخته اید ؟ آیا مهارت هایی که قبلا داشتید و توسعه دادید ؟
اگر جواب این سوالات بله هست پس قطعا ظرفیت های جدیدی به شخصیت شما اضافه شده.
با یادگیری هر مهارت درک شما نسبت به مسائل روز به روز بیشتر میشود.
افرادی که تلاش میکنند مهارت های کلیدی و آموزش ببینند حس بهتری نسبت به خودشان دارند و انگیزه و اعتماد به نفس بالاتری نسبت به بقیه کسب میکنند.

۵. لیست از دایره ارتباطات :

یعنی شما باید یک دفترچه مخاطبین داشته باشید که روزانه به لیست مخاطبین خودتون اضافه کنید.
یاد بگیرید چطور با آدمهای اطرافتون ارتباط برقرار کنید وقتی بیرون از خانه هستید از تجربیات دیگران استفاده کنید
هر چی این  دایره گسترده تر باشد شما  زودتر شکوفا میشوید.

۶. شبکه سازی :

بعد از لیست تهیه کردن میرسه به شبکه سازی
شبکه سازی یک رابطه سود محور هست
چرا شبکه سازی میکنیم : ۱. صرفه جویی در وقت و هزینه    ۲. اعتبار سازی: دیوار اعتماد یکدفعه درست نمیشود آجر به آجر شکل میگیره . توی شبکه سازی با آدمهای با کیفیت ارتباط بگیرید و صبور باشید .

۷. قرار ملاقات :

بعد از مرحله های بالا میرسیم به گذاشتن قرار ملاقات حالا وقت این میرسه که به لیست و شبکه خودتون سر بزنید و ببینید
به ترتیب با چه کسانی باید شروع کنید به قرار ملاقات گذاشتند و ارتباط خودتون و هر چه زودتر شروع کنید و از تجربیات
همدیگه استفاده کنید .
حداقل هفته ایی یکبار با آدمهای لیست خود ارتباط برقرار کنید یادتون باشه شما شبیه 5 نفر از کسانی میشید که بیشترین ارتباط و وقت و با آنها میگذرونید.

۸. پیگیری :

پیگیری –پیگیری-پیگیری*
حتما کنار این یک ستاره بزنید خیلی مهمه…

شما توی قرار ملاقات هایی که انجام میدید صحبت ها و قرارهایی و  قطعا به اشتراک میگذارید
که شما بعد از قرارها به طور دقیق و منظم باید پیگیری انجام دهید و توی سر رسید خودتون نتیجه ها رو حک کنید.
اگر پیگیری و جدی نگیرید و از کنارش به راحتی رد بشید کل برنامه های شما خراب شده و هیچ نتیجه ایی از موارد بالا نخواهید گرفت.
دوست خوبم پیگیری کردن توی هر کاری الزامیست استمرار شما توی پیگیری نشون میده که چقدر انگیزه برای رشد کردن دارید .

۹. م با راهبران :

افرادی که از م دیگران به طور صحیح و مناسب استفاده میکنند  از ندامت و پشیمانی خودشان پیشگیری میکنند
چرا گفتم م با راهبران:
یعنی اینکه شما برای م کردن باید از بهترین های اون زمینه راهنمایی بخواید.
یک مثال جالب بزنم که بیشتر درک کنید :
مثلا خدایی نکرده یک بیماری قلبی مبتلا شوید ؟به دکتر قلب مراجعه میکنید یا دکتر چشم ؟
قطعا به دکتر قلب
پس مواظب م های خطرناک باشید توی هر زمینه ایی که م نیاز داشتید با متخصصین اون زمینه م کنید .

۱۰. ایمان و نگرش مثبت و باور :

در آخر ایمان و نگرش مثبت داشتن باعث میشه تو با قدرت بیشتری ادامه بدی
انسان اگر ایمان داشته باشد میتواند به تمام خواسته های خودش برسه …
ایمان ۳ بخش داره:
۱. ایمان به خدا
۲. ایمان به خودم
۳. ایمان به مسیری که قدم میزارم

نگرش مثبت و باور: دانشمندان در قرن 21 به این نتیجه رسیدند که انسان با ذهنش به هر چی فکر کنه براش اتفاق میوفته
افکار ما تاثیر در ایجاد باورهای ماست توی هر فرکانسی که باشی همون فرکانس و میبینی با تغییر باورها میتونی فرکانس و عوض کنی
حرف های دیگران و باور نکن حرف هایی که بهت انگیزه میده رو باور کن شرایط متفاوت برای فرکانس متفاوته تو هستی که زندگیت و مدیریت میکنی.

منبع

تعهد ,م ,سازی ,پیگیری ,ایمان ,لیست ,قرار ملاقات ,شبکه سازی ,نگرش مثبت ,دوست خوبم ,استفاده کنید منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Everything for a medical student ایا فردا تعطیل است؟ هر چی که بخوای خوز رکورد - استودیو موسیقی | میکس و مسترینگ | اهنگسازی 75Fornearl مشاور املاک رضایی داروخانه پلاس | داروخانه آنلاین شبانه روزی فروشگاه لباهنگ